folkartt
19 Ekim 2018 Cuma
Anasayfa > GÜNDEM > DOKTOR AKPINAR, VERDİĞİ İFTARI KENDİ SERVİS ETTİ

DOKTOR AKPINAR, VERDİĞİ İFTARI KENDİ SERVİS ETTİ

28.05.2018 15:46 12 14 16 18 yazdır
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın eşi Uzman Doktor Zehra Akpınar verdiği iftar yemeğini kendi servis etti.
DOKTOR AKPINAR, VERDİĞİ İFTARI KENDİ SERVİS ETTİ

DOKTOR AKPINAR, VERDİĞİ İFTARI KENDİ SERVİS ETTİ

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın eşi Uzman Doktor Zehra Akpınar verdiği iftar yemeğini kendi servis etti.

Türk Kızılay’ı Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz’in Karşıyaka Hükümet Konağı bahçesinde organize ettiği 30 gün boyunca iftar organizasyonunda, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın eşi Uzman Doktor Zehra Akpınar’da da katkı sağlayarak iftara ev sahipliği yaptı.

Başkan Akpınar’da sıraya girerek eşinin kepçesinden yemeğini aldı.Başkan Akpınar elinde tabldot tabağı olduğu halde öz çekim yapmak isteyenleri kırmayarak, birlikte öz çekim yaptı.

İftar yemeğine Karşıyaka Müftüsü İsa Gürler ve eşi ve beş yüze yakın Karşıyakalı katıldı.

Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz iftar sofrasına her geçen gün ilginin arttığını, 200 kişi le başlayan iftar sofrasını 500’e çıkardıklarını belirterek, Şunları söyledi. Karşıyaka’nın farkı iftar sofralarında da kendini gösterdi. Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel ve Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın büyük desteklerini aldık, Karşıyakalı hayırseverlerin ilgisinden çok memnun kaldık. Yolda kalan, evine gidemeyen, evinde iftar yapamayan, yaşlılarımızı soframızda görmek bizi ziyadesi ile memnun ediyor. Karşıyaka her yönü ile örnek olduğu gibi hayırseverlerin bu birliktelikte de örnek olması bizi sevindiriyor. 1 Haziran’da bütün Karşıyakalıları “Bu Hilalin Altında”, 150 yıllık Merhamet Çınarı’nın altında iftara davet ediyoruz. Bugünün ev sahipliğini yapan Doktor Zehra Akpınar hanımefendiye teşekkür ediyorum.

İftardan sonrada Dr. Akpınar iftara katılanlara lokma dağıttı.

İftarını açan vatandaşlar yüzlerce kişi ile bir arada iftarı sağlayan Dr. Akpınar’a teşekkür etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri