folkartt
17 Ekim 2018 Çarşamba
Anasayfa > POLİTİKA > Yücel’e çikolata ve çiçek hediye

Yücel’e çikolata ve çiçek hediye

10.02.2018 16:14 12 14 16 18 yazdır
Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’i makamında ziyaret etti.
Yücel’e çikolata ve çiçek hediye

KARŞIYAKA ÖRGÜTÜNDEN CHP İL BAŞKANI YÜCEL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’i makamında ziyaret etti.

Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım,  Karşıyaka örgütünün kutlama ziyaretinde il başkanı Yücel’e çikolata ve çiçek hediye etti…

İl Başkanı Deniz Yücel, “ arkadaşlar parti içi yarış artık bitti. Bundan sonra bütün enerjimizle dışarıya yönelik çalışacağız. Hepimizin ülkemize ve partimize karşı sorumluluğu var, gelecek nesillere ve torunlarımıza karşı sorumluluğumuz var… Karşıyaka İlçe Örgütümüzün bu dinamizmi beni heyecanlandırdı, Karşıyaka örnek bir İlçemiz. İzmir Türkiye’ye nasıl ışık tutuyorsa Karşıyaka’da İzmir’e ışık tutuyor. İlçe Başkanımızın ve Belediye Başkanımızın uyumlu çalışmaları Karşıyaka’nın başarısını artırıyor… Bu konuda Karşıyaka İzmir’de örnek bir İlçemiz bu başarının diğer ilçelere de yansımanı umuyor ve diliyorum. Önümüzdeki süreçte partimizin ve bizlerin hedefi oylarımızı arttırmak ve kaybettiğimiz 8 ilçeyi yeniden kazanmak, partimizi yerelde ve genelde iktidara taşımaktır. Çalışmalarımız bu yönde olacaktır” dedi.

CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım,” CHP bayrağını daha üst noktalara taşıyacağınızdan eminim… Bu konuda siz İl Başkanımıza inancımız ve güvenimiz sonsuz… Karşıyaka İlçe örgütü yerel ve daha sonraki genel seçimlerde İzmir’de en yüksek oyu alan İlçe olmuştur…  Karşıyaka İlçe Örgütü, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Meclis Üyeleri ile İzmir’deki en uyumlu, en güçlü, en dinamik örgüt. Bu uyum sayesinde son seçimlerde %83,5 hayır oranı çıkarmış bir ilçeyiz ve bunu aramızdaki uyuma borçlu olduğunu düşünüyorum… İlçe yönetimi olarak görevimiz yerel yönetimin yaptığı faaliyetleri ve genel merkezimizin politikalarını topluma en iyi şekilde anlatmak… Kapımızı herkese açtık, komisyonlarımızı oluşturduk. Bu komisyonlarımızda meclis üyelerimizde yer alıyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. il’den ve genel merkezden aldığımız talimatlar doğrultusunda görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağımızı bilmenizi istiyorum… Size ve yönetim kurulunuza başarılar diliyorum” dedi.

Karşıyaka Belediye Başkan Vekili Süha Barlak, “mahallelerden başlayıp genel merkezde sonuçlanan başarılı bir kongre süreci geçirdik. Parti örgütünün yenilenme sürecini başarılı bir şekilde geçirdik. Bu süreçte il başkanımız ve yönetim kurulumuzda değişim yaşandı, kendilerini kutlamak ve başarılar dilemek için buradayız. İl Başkanımız yapacakları çalışma programlarıyla ilgili bizlere bilgiler verdi. Bizlerde ilk gün ki heyecanımızla partimize katkı koymaya devam edeceğiz. Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’da bizler ile beraber olacaktı ancak İl dışından misafirleri geldiği için Başkanımızın selamını “ dedi

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri